Zahradní dekorace, sada koulí, tři koule 38kg

Kód: ZDA4528
3 580 Kč –30 %
48482073 EEAC 4AE7 9C8F A923F99A99AC 1
3 580 Kč –30 % 2 500 Kč
Skladem

Sada zahradních koulí jako zahradní dekorace nejen na zahradu. 

Detailní informace

premiová kvalita
bbjknjn
Originální výrobek
vyrobeno v ČR
cnn cdn dnj
Doručení této dekorace
bezpečným způsobem

Detailní popis produktu

Sada zahradních koulí, tři koule za zahradu

Sada koulí, tři koule - jako zahradní dekorace pro Váš dům nebo zahradu je ručně vyrobená v České republice, stejně tak i další sochy na zahradu.  Mezi oblíbené patří socha svatý Florian, socha svatý Urban, sochy svaté Marie a svatého Josefa nebo velké sochy vodníka a třeba socha Panny Marie nebo Madonny. Mezi malé žádané sošky zvířat patří sochy žáby, zajíce, psa dále soška slona nebo socha andělů, i vánoční dekorace,  které Vám mohou posloužit nejen jako zahradní dekorace, ale i jako vánoční dekorace do domu.

Především v případě větších pískovcových soch se přímo nabízí umístit velké sochy do zahrady nebo parku jako součást zahradní dekorace. Velké kamenné sochy tak vyniknou v kontrastu se zahradou nebo parkem a můžete je vkusně doplnit třeba o zahradní okrasy, zahradní umyvadlo nebo kašnu.

Sada koulí, tři koule - hodí se do interiéru domu nebo na zahradu. Zahradní sošky jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých sošek i velkých soch jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalupy pro umístění třeba sochy vodníka nebo dalších sošek zvířat.

 

rozměr: pr. 11/18/28cm, váha 38kg 

Doplňkové parametry

Kategorie: TOP
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 38 kg