Dřevěnné truhlíky, květináče

Naše květináče ze dřeva nejsou jenom obyčejné nádoby pro rostliny - jsou to příběhy o kráse přírodního materiálu, ruční práci a lásce k rostlinám.

Každý květináč je pečlivě vyroben z kvalitního dřeva s ohledem na jeho přirozenou strukturu a charakter. Každý kousek dřeva vypráví svůj vlastní příběh, a když se spojí s vašimi oblíbenými květinami nebo bylinkami, vzniká harmonická symbióza, která oživuje jakýkoliv prostor.

Naše květináče nejenom poskytují dokonalé prostředí pro vaše rostliny, ale také přinášejí do vašeho domova či zahrady dotek rustikální elegance. Jsou ideální pro všechny milovníky přírody a estetiky, kteří ocení jedinečný vzhled a kvalitu našich výrobků.

Ať už si vyberete květináč ve stylu tradičního kovářství nebo s moderním minimalistickým designem, každý z našich produktů je pečlivě vyroben s ohledem na vaše potřeby i naší lásku k detailům.

Přiveďte do svého domova kousek přírody a pohody s našimi květináči ze dřeva a dopřejte si každodenní radost z krásy rostlin a přírodního materiálu.

4 položek celkem
Vyvýšený záhon, truhlík, květináč Natur z modřínu - výška 50 cm, podstava 70x70
4 730 Kč

Vyvýšený záhon je vyroben z masivního modřínového dřeva. Je možné vyrobit i jiné rozměry vysokých záhonů na zakázku. (dodávané v rozloženém stavu)

291
853 853 venkovni kvetinace drevene truhliky smrhhhkovy klasik 60x120cm, kvetinac-truhlik
6 820 Kč

Krásný dlouhý dřevenný květináč/truhlík KLASIK z typického smrkového dřeva.   Proč jsme si vybrali jako materiál pro tento květináč zrovna smrk ? : Smrk ztepilý...

285
3177 dreveny zahona pro jahody bylinky 1 zahradni dekorace
7 359 Kč

Krásný vysoký dřevenný květináč/truhlík/záhonovník Natur z modřínového dřeva.

288
2538 1 dreveny kvetinac truhlik beskydy 4 166 zahradni dekorace 2
10 978 Kč

Krásný dlouhý dřevenný květináč/truhlík ze speciálního teakového dřeva. Co je to teakové dřevo ? : Teakotové dřevo se těží z takzvané Teky obrovské, tento tropický strom z...

282