Velký vánoční betlém - 10 postaviček, kamenný

Kód: KAS224
Akce Tip
8 674 Kč –33 %
vanocni velky betlem kamenny jeziskova dilna
8 674 Kč –33 % 5 767 Kč
Skladem

Krásný vánoční betlém s velkými kamennými postavičkami o výšce 27 cm. Betlém si můžete sami vyzdobit dle Vaší představy, stejně jako to dělají naši zákazníci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velký vánoční betlém

Velký vánoční betlém z pískovce  - 10 postaviček, výška až 27cm - jako vánoční dekorace pro Váš dům nebo zahradu je ručně vyrobený v České republice, stejně tak i další vánoční sošky a betlémy, andílci, sochy svaté Marie, Josefa nebo velké sochy a malé sošky, které Vám mohou posloužit nejen jako bytová dekorace. Především v případě větších pískovcových soch se přímo nabízí umístit velké sochy do zahrady nebo parku jako součást zahradní dekorace. Velké kamenné sochy tak vyniknou v kontrastu se zahradou nebo parkem a můžete je vkusně doplnit třeba o zahradní fontánu, zahradní umyvadlo nebo kašnu.

Tento vánoční betlém má detailní kresbu a hodí se do interiéru domu nebo na zahradu. Zahradní sošky jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých sošek i velkých soch jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalupy pro umístění třeba sochy vodníka nebo dalších sošek zvířat.

Kompletní sortiment zahradních dekorací z umělého pískovce - velkých zahradních soch nebo malých zahradních sošek je velmi široký a zahrnuje jak plastiky, malé sochy - malé zahradní sochy, reliéfy pro umístění na zeď, fasády domů - fasádní ozdoby, tak i stavební prvky jako jsou balustrády, sloupy z pískovce, přes kamenné květináče až po velké zahradní sochy do zahrad o hmotnosti přes 500 kg a více. Pokud něco hledáte a nemůžete to najít, zavolejte nám, rádi Vám poradíme nebo vyrobíme z přírodního pískovce.

Rozměr: výška postaviček 5 až 27cm, celková váha 6,6 kg

Balení obsahuje : 10 ks postaviček ( bez světélek a přístřešku)

TIP: Betlém si můžete sami vyzdobit dle Vaší představy a doplnit jej o světélka a přístřešek, stejně jako to dělají naši zákazníci. Děkujeme za fotografie z vlastní realizace panu Milanu Bachanovi.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vánoční sochy, sošky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 6.6 kg