zahradní sochy zvířat, orel z pískovce 54cm, 15kg

Kód: ZDA1554
Akce Tip
3 812 Kč –22 %
2883 zahradni sochy zvirata z piskovce orel 54 cm 15kg 1
3 812 Kč –22 % 2 965 Kč
Skladem

Kamenné zahradní sochy zvířat a dekorace zvířat na zahradu. Zahradní sochy zvířat jsou vyrobeny z umělého pískovce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Socha orla nejen na zahradu

Zahradní socha a sochy z pískovce do zahrady - jako zahradní dekorace pro Váš dům nebo zahradu je ručně vyrobená v České republice, stejně tak i další sochy na zahradu.  Mezi oblíbené patří socha svatý Florian, socha svatý Urban, sochy svaté Marie a svatého Josefa nebo velké sochy vodníka a třeba socha Panny Marie nebo Madonny. Mezi malé žádané sošky zvířat patří sochy žáby, zajíce, psa dále soška slona nebo socha andělů, i vánoční sošky a betlémy,  které Vám mohou posloužit nejen jako zahradní dekorace, ale i jako vánoční dekorace do domu.

Především v případě větších pískovcových soch se přímo nabízí umístit velké sochy do zahrady nebo parku jako součást zahradní dekorace. Velké kamenné sochy tak vyniknou v kontrastu se zahradou nebo parkem a můžete je vkusně doplnit třeba o zahradní fontánu, zahradní umyvadlo nebo kašnu.

Tato kamenná socha, soška z pískovce má detailní kresbu a hodí se do interiéru domu nebo na zahradu. Zahradní sošky jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých sošek i velkých soch jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalupy pro umístění třeba sochy vodníka nebo dalších sošek zvířat.

 

rozměr: výška 54 cm, základna 15 x 15 cm, váha 15 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: TOP
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 15 kg