Dřevěný truhlík, květináč Beskydy z Teakového dřeva - 170x45x40cm

Kód: 282
10 978 Kč
Skladem

Krásný dlouhý dřevenný květináč/truhlík ze speciálního teakového dřeva.

Co je to teakové dřevo ? : Teakotové dřevo se těží z takzvané Teky obrovské, tento tropický strom z čeledi hluchavkovitých, pocházející z jižní a jihovýchodní Asie je ceněný a vážený v tropických zemích, jelikož je proslulý pro jeho velmi kvalitní dřevo.

Teakové dřevo má úžasně dlouhou životnost (25-30 let)!!! + je velmi tvrdý, pevný a pružný; odolává vlivům počasí (slunečnímu světlu, větru, dešti, sněhu, dokonce i mrazu); neztrácí na své hodnotě ani po mnoha letech.

Detailní informace

premiová kvalita
bbjknjn
Originální výrobek
vyrobeno v ČR
cnn cdn dnj
Doručení této dekorace
bezpečně

Detailní popis produktu

Dřevěnný truhlík/květináč na zahradu.

Dřevěnný truhlík/květináč na zahradu vyroben z teakového dřeva - více info o dřevu v popisku nahoře.

  • rozměr: 170x45x40, obdélník.

Výhody tohoto květináče/truhlíku jsou obrovské.

  • Estetický vzhled: Teakové dřevo má přírodní a rustikální vzhled, který přidává do zahrady či na terasu autentičnost a krásu. Jeho textura a barva se dobře hodí k různým typům rostlin a stylům zahradního designu.
  • Odolnost: Teakové dřevo je velmi odolný materiál, který snese povětrnostní vlivy. To znamená, že tento truhlík/květináče z teaku může zůstat venku po celý rok.
  • Dlouhá životnost: Díky své odolnosti má teakové dřevo dlouhou životnost, což znamená, že investice do něj, se vyplatí po dlooouhou dobu.
  • Stabilita: Tento květináč, truhlík je už těžký natolik, že je stabilní a odolný  proti převrácení větrem nebo jinými vnějšími vlivy.
  • Unikátnost: Každý kus dřeva má svůj je jedinečný vzhled díky letokruhům, textuře a stáří.

Neuvěřitelně dlouhá životnost tohoto teakového truhlíku!!!

Teakové dřevo má vysokou životnost (25-30 let); je velmi tvrdý, pevný a pružný; odolává vlivům počasí (slunečnímu světlu, větru, dešti, sněhu, dokonce i mrazu); neztrácí na své hodnotě ani po mnoha letech.

Kam je vhodné zahradní truhlík, květináč umístit?

Tento květináč krásně vynikne v každé zahradě, kde svým přírodním vzhledem, krásným probarvením a pestrostí bez problému osloví nejen každou návštěvu, ale i Vás.

Zaměření na detaily.

Tento dřevěnný truhlík, květináč z teaku má detailní kresbu a hodí se do interiéru domu nebo na zahradu. Zahradní truhlík, květináč je vyroben z teakového dřeva, který poskytne krásně probarvený vzhled. Teakové dřevo zároveň umožní vysokou odolnost.Truhlík, květináč jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalupy.

Při objednání tohoto produktu, 100% garance nepoškozeného zboží a kvality.

Rozměry: 170x45x40, obdélník.

Zahradní dekorace, Dřevěnný truhlík, Dřevěnný květináč, teak

Při objednání tohoto produktu, 100% garance nepoškozeného zboží a kvality.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupky, vázy, květináče, podstavce
Hmotnost: 1 kg