socha, Madonna, 0,6kg

Kód: KAS023
570 Kč –33 %
zahradni dekorace socha Madonna 1
570 Kč –33 % 378 Kč
Skladem

Socha, zahradní socha a soška, plastika jako zahradní dekorace, dekorace do interiéru. 

Detailní informace

premiová kvalita
bbjknjn
Originální výrobek
vyrobeno v ČR
cnn cdn dnj
Doručení této dekorace
bezpečným způsobem

Detailní popis produktu

Socha Madony

Zahradní socha Madony z pískovce - jako zahradní dekorace pro Váš dům nebo zahradu na jaře, podzim v létě je ručně vyráběná v České republice, jako naše další sochy na zahradu.  Mezi oblíbené dekorace na zahradu patří socha svatý Florian, socha svatý Urban, sochy svaté Marie a svatého Josefa nebo velké sochy vodníka a třeba socha Panny Marie nebo Madonny. Mezi malé žádané sošky zvířat patří sochy žáby, zajíce, psa dále soška slona nebo socha andělů, i vánoční sošky a betlémy. Sochy a sošky vám poslouží nejen jako zahradní dekorace, ale i jako vánoční dekorace do domu.

Především v případě větších pískovcových soch se přímo nabízí umístit velké sochy do zahrady nebo parku jako součást zahradní dekorace. Velké kamenné sochy tak vyniknou v kontrastu se zahradou nebo parkem a můžete je vkusně doplnit třeba o zahradní fontánu, zahradní umyvadlo nebo kašnu.

Tato kamenná socha, soška z pískovce má detailní kresbu a hodí se do interiéru domu nebo na zahradu. Zahradní sošky a sochy jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých sošek i velkých soch jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalupy pro umístění třeba sochy vodníka nebo dalších sošek zvířat.

 

průměr 14cm, váha 0,6kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Levné sošky, sloupky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.6 kg