AKCE 3ks kamenné zahradní truhlíky TTRP1058 56x28x14cm písková

Kód: TTRP1058-3
Akce Tip
6 488 Kč –33 %
1413 akce 2ks kamenne zahradni truhliky ttrp1058 57x28x15cm piskova
6 488 Kč –33 % 4 302 Kč
Skladem

AKCE set 3ks, kamenný květináč z umělého pískovce, jako nádherná dekorace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamenné truhlíky a květináč na zahradu

Kamenné truhlíky a kamenné květináče - jako zahradní dekorace pro Váš dům nebo zahradu jsou ručně vyrobené v České republice.

Mezi oblíbené kamenné květináče na zahradu patří i tento kamenný květináč. Kamenné květináče lze vyrobit i na zakázku z přírodního pískovce. Tyto kamenné květináče vynikají svojí jedinečností a hodí se jako exkluzivní zahradní dekorace nejen na zámecké zahrady a do parků, ale i k novým domům nebo na zahrady chalup. U květináčů z kamene je možné vybrat různé tvary a povrchy květináčů podle zamýšleného umístění květináče z kamene na jakoukoliv zahradu.

Kamenné květináče mají detailní kresbu a hodí se do zahrad jako dekorativní prvek na zahradu. Zahradní květináče jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých květináčů i velkých zahradních truhlíků  jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalup.

Kompletní sortiment zahradních květináčů z umělého pískovce – kamenné květináče nebo květináčů venkovních je velmi široký a zahrnuje malé kamenné květináče až po velké květináče na zahradu o hmotnosti přes 500 kg a více. Pokud něco hledáte kamenný květináč na zahradu a nemůžete ho najít, zavolejte nám, rádi Vám poradíme nebo Vám vyrobíme květináče a truhlíky z přírodního pískovce.

 

kamenné květináče z umělého kamene (umělého pískovce), výška 14cm, rozměr: 56x28cm, váha 18kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Veškeré zboží
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 54 kg
Umístění: