zahradní sochy - Vodník velký, výška 160cm, 750kg

Kód: 309
98 890 Kč
Skladem

Socha, zahradní socha a soška, plastika jako zahradní dekorace nejen na zahradu.  

  • vyrobené v ČR z kvalitního umělého pískovce
  • unikátní ruční metoda výroby pro dokonalou kresbu
  • detailní zpracování a hezké probarvení
  • krásná dekorace na zahradu i do domu

Detailní informace

premiová kvalita
bbjknjn
Originální výrobek
vyrobeno v ČR
cnn cdn dnj
Doručení této dekorace
bezpečně

Detailní popis produktu

Socha vodníka na zahradu

Zahradní socha a sochy vodníka z pískovce do zahrady - jako zahradní dekorace pro Váš dům nebo zahradu je ručně vyrobená v České republice, stejně tak i další sochy na zahradu.  Mezi oblíbené patří socha svatý Florian, socha svatý Urban, sochy svaté Marie a svatého Josefa nebo velké sochy vodníka a třeba socha Panny Marie nebo Madonny. Mezi malé žádané sošky zvířat patří sochy žáby, zajíce, psa dále soška slona nebo socha andělů, i vánoční sošky a betlémy,  které Vám mohou posloužit nejen jako zahradní dekorace, ale i jako vánoční dekorace do domu.

Především v případě větších pískovcových soch se přímo nabízí umístit velké sochy do zahrady nebo parku jako součást zahradní dekorace. Velké kamenné sochy tak vyniknou v kontrastu se zahradou nebo parkem a můžete je vkusně doplnit třeba o zahradní fontánu, zahradní umyvadlo nebo kašnu.

Tato kamenná socha, soška vodníka z pískovce má detailní kresbu a hodí se do interiéru domu nebo na zahradu. Zahradní sošky jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých sošek i velkých soch jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalupy pro umístění třeba sochy vodníka nebo dalších sošek zvířat.

Hmotnost: 750 kg
Materiál: umělý pískovec
Výška (cm): 160
Použití: venkovní
Umístění: na zahradu

Doplňkové parametry

Kategorie: Extra veliké zahradní sochy
Hmotnost: 1 kg