Zahradní sochy - Madonka, výška 22cm, 0,45kg

Kód: 333
617 Kč –26 %
Snímek obrazovky 2024 05 26 160516
617 Kč –26 % 452 Kč
Skladem

Socha, zahradní sochy a sošky, plastiky jako zahradní dekorace nejen na zahradu. 

  • vyrobené v ČR z kvalitního umělého pískovce
  • unikátní ruční metoda výroby pro dokonalou kresbu
  • detailní zpracování a hezké probarvení
  • krásná dekorace na zahradu

Detailní informace

premiová kvalita
bbjknjn
Originální výrobek
vyrobeno v ČR
cnn cdn dnj
Doručení této dekorace
bezpečně

Detailní popis produktu

Madonka

Zahradní socha Madonky z pískovce do zahrady - jako zahradní dekorace pro Váš dům nebo zahradu je ručně vyrobená v České republice, stejně tak i další sochy na zahradu.  Mezi oblíbené patří socha svatý Florian, socha svatý Urban, sochy svaté Marie a svatého Josefa nebo velké sochy vodníka a třeba socha Panny Marie nebo Madonny. Mezi malé žádané sošky zvířat patří sochy žáby, zajíce, psa dále soška slona nebo socha andělů, i vánoční sošky a betlémy,  které Vám mohou posloužit nejen jako zahradní dekorace, ale i jako vánoční dekorace do domu.

Především v případě větších pískovcových soch se přímo nabízí umístit velké sochy do zahrady nebo parku jako součást zahradní dekorace. Velké kamenné sochy tak vyniknou v kontrastu se zahradou nebo parkem a můžete je vkusně doplnit třeba o zahradní fontánu, zahradní umyvadlo nebo kašnu.

Tato kamenná socha, soška z pískovce má detailní kresbu a hodí se do interiéru domu nebo na zahradu. Zahradní sošky jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých sošek i velkých soch jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalupy pro umístění třeba sochy vodníka nebo dalších sošek zvířat.

ROZMĚRY 

výška 22cm, váha 0,45kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Malé zahradní sochy
Hmotnost: 1 kg