zahradní socha - zahradní dekorace, Andílek sada, 0,6kg

Kód: KAS63A
1 271 Kč –33 %
krasna sada andilku na zed jeziskova dilna
1 271 Kč –33 % 839 Kč
Skladem

Pískovcová zahradní socha a soška, plastika jako vánoční dekorace do zahrady, dekorace do interiéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Socha, sochy Andílka nejen na zahradu

Zahradní socha a sochy z pískovce do zahrady - jako sváteční zahradní dekorace pro Váš dům nebo zahradu nejen v zimě nebo na jaře je ručně vyrobená v České republice, stejně tak i další sochy na zahradu.  Mezi oblíbené patří socha svatý Florian, socha svatý Urban, sochy svaté Marie a svatého Josefa nebo velké sochy vodníka a třeba socha Panny Marie nebo Madonny. Mezi malé žádané sošky zvířat patří sochy žáby, zajíce, psa dále soška slona nebo socha andělů, i vánoční sošky a betlémy,  které Vám mohou posloužit nejen jako zahradní dekorace, ale i jako vánoční dekorace do domu.

Především v případě větších pískovcových soch se přímo nabízí umístit velké sochy do zahrady nebo parku jako součást zahradní dekorace. Velké kamenné sochy tak vyniknou v kontrastu se zahradou nebo parkem a můžete je vkusně doplnit třeba o zahradní fontánu, zahradní umyvadlo nebo kašnu.

Tato kamenná socha, soška z pískovce má detailní kresbu a hodí se do interiéru domu nebo na zahradu. Zahradní sošky jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých sošek i velkých soch jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalupy pro umístění třeba sochy vodníka nebo dalších sošek zvířat.

 

rozměr:  výška 15cm, šířka 9cm, váha 0,15kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Vánoční sochy, sošky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.6 kg