zahradní dekorace - sochy a sošky na zahradu, Svatý Josef 38kg T

Kód: KAS207A
Akce Tip
5 412 Kč –33 %
1182 1 zahradni dekorace sochy a sosky na zahradu svaty josef 38kg t
5 412 Kč –33 % 3 592 Kč
Skladem

Vánoční socha i soška, pískovcová plastika jako sváteční dekorace může být na Vaši zahradě či doma. Dekorace na zahradu, dekorace do interiéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Socha, sochy svatý Josef nejen na zahradu

Zahradní socha a sochy z pískovce do zahrady - jako sváteční zahradní dekorace pro Váš dům nebo zahradu nejen v zimě je ručně vyrobená v České republice, stejně tak i další sochy na zahradu.  Mezi oblíbené patří socha svatý Florian, socha svatý Urban, sochy svaté Marie a svatého Josefa nebo velké sochy vodníka a třeba socha Panny Marie nebo Madonny. Mezi malé žádané sošky zvířat patří sochy žáby, zajíce, psa dále soška slona nebo socha andělů, i vánoční sošky a betlémy,  které Vám mohou posloužit nejen jako zahradní dekorace, ale i jako vánoční dekorace do domu.

Především v případě větších pískovcových soch se přímo nabízí umístit velké sochy do zahrady nebo parku jako součást zahradní dekorace. Velké kamenné sochy tak vyniknou v kontrastu se zahradou nebo parkem a můžete je vkusně doplnit třeba o zahradní fontánu, zahradní umyvadlo nebo kašnu.

Tato kamenná socha, soška svatý Josef z pískovce má detailní kresbu a hodí se do interiéru domu nebo na zahradu. Zahradní sošky jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých sošek i velkých soch jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalupy pro umístění třeba sochy vodníka nebo dalších sošek zvířat.

 

rozměr: výška 78cm, šířka 30cm, váha 38kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Vánoční sochy, sošky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 38 kg