socha, zahradní sochy velké z pískovce, Madona hostýnská, 560kg

Kód: KAS380
108 900 Kč
Skladem

Socha, zahradní sochy a sošky, plastiky jako zahradní dekorace nejen na zahradu. 

Detailní informace

premiová kvalita
bbjknjn
Originální výrobek
vyrobeno v ČR
cnn cdn dnj
Doručení této dekorace
bezpečně

Detailní popis produktu

Socha Madony na zahradu.

Zahradní i domovní socha a soška "Socha Madony" vyrobena z umělého pískovce.

  • rozměr: výška 185cm
  • průměr základny 40cm
  • váha 560kg

Výhody této zahradní sochy Madony jsou obrovské.

  • Estetická přitažlivost: Socha Madony může přinést do vašeho domova či zahrady krásu a duchovní atmosféru. Její umístění může vytvářet místo k zamyšlení a klidu.
  • Symbolika: Madona je symbolem matčinské lásky, ochrany a míru. Její přítomnost může přinést do prostředí pocit bezpečí a pohody.
  • Duchovní inspirace: Pro mnohé může socha Madony sloužit jako zdroj duchovní inspirace a podnět k meditaci či modlitbě. Její přítomnost může připomínat duchovní hodnoty a poslání.
  • Trvanlivost a odolnost: Pískovec je trvanlivý materiál, který odolává povětrnostním vlivům, což zajišťuje dlouhou životnost sochy.
  • Historický a kulturní význam: Madona má dlouhou historii a je významnou postavou v křesťanské tradici. Socha Madony může připomínat historické a kulturní hodnoty spojené s touto ikonickou postavou.
  • Umělecká hodnota: Socha Madony může být i uměleckým dílem, které obohacuje prostředí svou krásou a jemnými detaily.
  • Rozmanitost designů: Existuje mnoho různých designů soch Madony z pískovce, takže si můžete vybrat takovou, která nejlépe vyhovuje vašim preferencím a stylu domova či zahrady.

Kam je vhodné zahradní sochu umístit?

Především v případě větších pískovcových soch se přímo nabízí umístit velké sochy do zahrady nebo parku jako součást zahradní dekorace. Velké kamenné sochy tak vyniknou v kontrastu se zahradou nebo parkem a můžete je vkusně doplnit třeba o zahradní umyvadlo nebo květináči s truhlíky.

Zaměření na detaily.

Tato kamenná socha, soška z pískovce má detailní kresbu a hodí se do interiéru domu nebo na zahradu. Zahradní sošky jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých sošek i velkých soch jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalupy pro umístění třeba sochy vodníka nebo dalších sošek zvířat.

Zahradní socha a sochy z pískovce do zahrady - jako zahradní dekorace pro Váš dům nebo zahradu je ručně vyrobená v České republice, stejně tak i další sochy na zahradu.  Mezi oblíbené patří socha svatý Florian, socha svatý Urban, sochy svaté Marie a svatého Josefa nebo velké sochy vodníka a třeba socha Panny Marie nebo Madonny. Mezi malé žádané sošky zvířat patří sochy žáby, zajíce, psa dále soška slona nebo socha andělů, i vánoční sošky a betlémy,  které Vám mohou posloužit nejen jako zahradní dekorace, ale i jako vánoční dekorace do domu.

 Při objednání tohoto produktu, 100% garance nepoškozeného zboží a kvality.

rozměr: výška 185cm, průměr základny 40cm, váha 560kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Extra veliké zahradní sochy
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 560 kg