socha, zahradní sochy a dekorace do zahrady, Děvčátko II. (bez křídel) 3,2 kg J

Kód: KAS223A
1 499 Kč –33 %
mala socha divka dite jeziskova dilna
1 499 Kč –33 % 992 Kč
Skladem

Socha, zahradní socha a soška, plastika jako dekorace na zahradu, dekorace do interiéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Socha děvčátka nejen na zahradu

Zahradní socha a sochy z pískovce do zahrady - jako zahradní dekorace pro Váš dům nebo zahradu na jaře v létě nebo i v zimě je  tato socha ručně vyrobená v České republice, stejně tak i další sochy na zahradu.  Mezi oblíbené sochy patří socha svatý Florian, socha svatý Urban, sochy svaté Marie a svatého Josefa nebo velké sochy vodníka a třeba socha Panny Marie nebo Madonny. Mezi malé žádané sošky zvířat patří sochy žáby, sošky zajíce, psa, soška slona, socha andělů, i vánoční sošky a betlémy,  které Vám mohou posloužit nejen jako zahradní dekorace, ale i jako vánoční dekorace do domu.

Především v případě větších pískovcových soch se přímo nabízí umístit velké sochy do zahrady nebo parku jako zahradní dekorace. Velké kamenné sochy tak vyniknou v kontrastu se zahradou nebo parkem a můžete ji vkusně doplnit s ostatními sochami např. zahradní fontánu, zahradní umyvadlo nebo kašnu.

Tato kamenná socha, soška z pískovce má detailní kresbu a hodí se do interiéru domu nebo na zahradu. Zahradní sošky jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých sošek i velkých soch jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalupy pro umístění třeba sochy vodníka nebo dalších sošek zvířat.

 

rozměr: výška 23cm, šířka 22cm, váha 3,2kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Levné sošky, sloupky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 3.2 kg