AKCE 3ks zahradní kamenný truhlík TTRP0270 73x27x15cm

Kód: TTRP0270-3
Akce Tip
6 488 Kč –31 %
1419 akce 3ks zahradni kamenny truhlik ttrp0270 73x27x15cm piskova
6 488 Kč –31 % 4 434 Kč
Skladem

sada 3ks -kamenný květináč z umělého pískovce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamenné truhlíky a květináč na zahradu

Kamenné truhlíky a kamenné květináče - jako zahradní dekorace pro Váš dům nebo zahradu jsou ručně vyrobené v České republice.

Mezi oblíbené kamenné květináče na zahradu patří i tento zahradní květináč z umělého pískovce. Kamenné květináče lze vyrobit i na zakázku z přírodního pískovce. Tyto pískovcové květináče vynikají svojí jedinečností a hodí se jako exkluzivní zahradní dekorace nejen na zámecké zahrady a do parků, ale i k novým domům nebo na zahrady chalup. U květináčů z kamene je možné vybrat různé tvary a povrchy květináčů podle zamýšleného umístění květináče z kamene na jakoukoliv zahradu.

Kamenné květináče mají detailní kresbu a hodí se do zahrad jako dekorativní prvek na zahradu. Zahradní květináče jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískoveczároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých květináčů i velkých zahradních truhlíků  jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalup.

Kompletní sortiment zahradních květináčů z umělého pískovce – kamenné květináče nebo květináčů venkovních je velmi široký a zahrnuje malé kamenné květináče až po velké květináče na zahradu o hmotnosti přes 500 kg a více. Pokud něco hledáte kamenný květináč na zahradu a nemůžete ho najít, zavolejte nám, rádi Vám poradíme nebo Vám vyrobíme květináče a truhlíky z přírodního pískovce.

 

kamenné květináče, zahradní truhlíky, velikost: 73 cm délka, 27 cm šířka, 15 cm výška z umělého pískovce

Doplňkové parametry

Kategorie: Veškeré zboží
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 66 kg