AKCE 2 ks kamenný truhlík z pískovce, dlouhé RPA3096 96x29x20cm

Kód: RPA3096-2
Akce Novinka Tip
5 156 Kč –31 % 3 528 Kč
Skladem

sada 2 ks - krásný kamenný květináč z umělého pískovce v nepravidelném tvaru o délce 96 cm !

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamenné truhlíky a květináč na zahradu

Kamenné truhlíky a kamenné květináče - Zahradní dekorace, zahradní ozdoby pro Váš dům nebo zahradu jsou ručně vyrobené v České republice. Vylepšete si svůj domov kamenným, zahradním květináčem.

Mezi oblíbené kamenné květináče na zahradu tento truhlík patří. Kamenné květináče lze vyrobit i na zakázku z přírodního pískovce. Tento pískovcový květináč nebo koryta vynikají svojí jedinečností a hodí se jako exkluzivní zahradní dekorace nejen na zámecké zahrady a do parků, ale i k novým domům nebo na zahrady chalup. U květináčů z kamene je možné vybrat různé tvary a povrchy květináčů podle zamýšleného umístění květináče z kamene na jakoukoliv zahradu.

Kamenné květináče mají detailní kresbu a hodí se do zahrad jako dekorativní prvek na zahradu. Zahradní květináče jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec umožní vysokou pevnost a odolnost malých květináčů i velkých zahradních truhlíků  jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalup.

Kompletní sortiment kamenných květináčů zahradních květináčů z umělého pískovce – kamenné květináče nebo květináčů venkovních je velmi široký a zahrnuje malé kamenné květináče až po velké květináče na zahradu o hmotnosti přes 500 kg a více. Pokud něco hledáte kamenný květináč na zahradu a nemůžete ho najít, zavolejte nám, rádi Vám poradíme nebo Vám vyrobíme květináče a truhlíky z přírodního pískovce.

 

sada 2 ks - krásný kamenný květináč z umělého pískovce v nepravidelném tvaru o délce 96 cm !

velikost: 96 cm délka, 29 cm šířka, 20 cm výška z umělého pískovce

Doplňkové parametry

Kategorie: Veškeré zboží
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 60 kg