AKCE 10 ks šlapáků do zahrady z přírodního pískovce 35x40x4cm kamenný, odstín světlý

Kód: NFS025.LIGHT.10
5 439 Kč –25 %
slapaky z piskovce, kamenne naslapne kameny zahradni dekorace svetle
5 439 Kč –25 % 4 060 Kč
Skladem

Kamenný šlapák do zahrady je vyroben z přírodního pískovce v ČR. Pískovcový šlapák na zahradu o tloušťce 4 cm, rozměr ca 35x40x4cm. Další rozměry šlapáku do zahrady vyrobíme na zakázku. Světlý odstín - barva okrovo - písková s možným žíháním

Detailní informace

premiová kvalita
bbjknjn
Originální výrobek
vyrobeno v ČR
cnn cdn dnj
Doručení této dekorace
bezpečným způsobem

Detailní popis produktu

 • Kamenný šlapák do zahrady z přírodního pískovce, vyrobeno v ČR.
 • Pískovcový šlapák na zahradu o tloušce 4 cm.
 • Kamenný šlapák je vyroben přírodního pískovce, rozměr ca 35x40x4 cm.
 • Ostatní rozměry šlapáků na zahradu vyrobíme na zakázku.
 • Jedná se o přírodní pískovec, proto se barevné odstíny pískovce mohou lišit od fotografie

 

Postup, jak položit šlapáky na zahradu je velmi snadný.

 1. postačí Vám rýč, lopata a pár lopat písku.
 2. Začnete nejprve s představou, kudy má vést cestička tvořená z kamenných šlapáků.
 3. Poté s ohledem na Vaši výšku postavy nebo pro koho bude chodníček ze šlapáků sloužit, musíte zvolit správnou vzdálenost jednotlivých šlapáků mezi sebou. Tato vzdálenost může být pro každého jiná.
 4. Udělejte si pár kroků a zjistíte, kolik místa potřebujete mezi jednotlivými šlapáky (cca 40-60cm). Pak stačí už jen položit šlapáky na místo jak Vám budou vyhovovat, označit jejich okraj a začít s kopáním hlíny pod šlapáky tak, aby jste vytvořili cca 4-7cm hluboký "výkop".
 5. Následuje urovnání podkladu, hlíny do roviny a podsypání pískem ve vrstvě 2-3cm (ideálně 5 cm), který vyrovná nerovnosti a bude pro šlapáky poskytovat zhutněnou vrstvu a zároveň usnadní vyrovnání šlapáku.
 6. Konečná výška šlapáku na zahradě nad terénem by měla zohledňovat sečení sekačkou, proto by šlapák v zahradě neměl vyčnívat z hlíny, ale měl by být zároveň s terénem, proto je vhodné šlapák obsypat zeminu do výšky šlapáku.
 7. A je hotovo! 
 

 

 Bezkonkurenční výhody těchto šlapáků a praktičnost.

 • TrvanlivostPískovec je známý svou odolností a dlouhou životností. Šlapák, nášlapné kameny odolají nepříznivým povětrnostním podmínkám, mechanickému opotřebení a erozi.
 • Nízká údržbaPřírodní pískovec je relativně snadno udržovatelný. Nášlapné kameny maximálně vyžadují jen občasné čištění od nečistot.
 • Neklouzavost: Pískovec má obvykle povrch s přirozenou texturou, která zlepšuje trakci (přilnavost povrchu). To znamená, že nášlapné kameny z pískovce jsou vhodným materiálem pro venkovní plochy, jelikož snižují riziko pádů a úrazů.
 • Estetický vzhled: Přírodní pískovec poskytuje příjemný a přirozený vzhled. Jeho textura a barva mohou dodat venkovnímu prostoru charakter a eleganci.

Zahradní dekorace, Nášlapné kameny, Dekorace do zahrady

Při objednání tohoto produktu, 100% garance nepoškozeného zboží a kvality.

Doplňkové parametry

Kategorie: TOP
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 140 kg