zahradní sochy - zahradní dekorace, Moderní betlém, výška 18cm

Kód: KAS308B
Novinka
900 Kč –19 %
308 b
900 Kč –19 % 726 Kč
Skladem

Pískovcová socha, zahradní socha i soška, okrasná plastika nejen na zahradu nebo domácnosti.

Detailní informace

premiová kvalita
bbjknjn
Originální výrobek
vyrobeno v ČR
cnn cdn dnj
Doručení této dekorace
bezpečně

Detailní popis produktu

Vánoční betlém

Vánoční betlém z pískovce má detailní kresbu a hodí se do interiéru domu nebo na zahradu. Zahradní sošky jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých sošek i velkých soch jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalupy pro umístění třeba sochy vodníka nebo dalších sošek zvířat.

Krásný Vánoční betlém do zahrady, nebo domu.

Zahradní i domovní sochy "Vánoční betlém" vyrobena z umělého pískovce.

  • rozměr: výška 18cm, šířka 9cm
  • váha 1,1kg

Výhody tohoto betlému jsou obrovské.

  • Estetická přitažlivost: Vánoční sochy můžou přidat do domu nebo zahrady půvabný a duchovní prvek, který přináší klid a harmonii.
  • Symbolika: Vánoční sochy jsou často spojováni s ochranou, péčí a nadějí. Přítomnost sochy anděla může přinést do domova pocit bezpečí a pohody.
  • Duchovní podpora: Pro mnohé lidi mají vánoční sochy duchovní význam a může sloužit jako připomínka duchovního světa či osobní víry.
  • Trvanlivost a odolnost: Pískovec je známý svou trvanlivostí a odolností vůči povětrnostním vlivům, což zajišťuje dlouhou životnost sochy.
  • Jemná atmosféra: Přítomnost těchto soch může přispět k vytvoření jemné a uklidňující atmosféry v domě nebo zahradě, která napomáhá relaxaci a odpočinku.
  • Dekorativní prvek: Sochy vánoc můžou sloužit jako elegantní a vkusný dekorativní prvek, který dodává domu nebo zahradě osobitý šarm a charakter.
  • Význam pro zahrady: V zahradě můžou sochy Marie a Josefa přispět k vytvoření místa klidu a meditace, kde si můžete odpočinout a nalézt harmonii s přírodou.

 

Zaměření na detaily.

Tato kamenná socha, soška z pískovce má detailní kresbu a hodí se do interiéru domu nebo na zahradu. Zahradní sošky jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých sošek i velkých soch jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalupy pro umístění třeba sochy vodníka nebo dalších sošek zvířat.

Při objednání tohoto produktu, 100% garance nepoškozeného zboží a kvality.

rozměr: výška 18cm, šířka 9cm, váha 1,1kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Vánoční sochy, sošky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1.1 kg