Vánoční sochy a sošky na zahradu - zahradní dekorace, Panna Maria a svatý Josef, set, 78kg T

Kód: KAS207B-2
Akce Tip
10 824 Kč –39 %
zahradni socha soska sv marie josef
10 824 Kč –39 % 6 496 Kč
Skladem

Socha, zahradní socha a soška, plastika jako dekorace na zahradu, dekorace do interiéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vánoční socha, sochy nejen na zahradu

Vánoční sochy svaté Marie a svatého Josefa - jako sváteční zahradní dekorace pro Váš dům nebo zahradu nejen v zimě je ručně vyrobená v České republice, stejně tak i další sochy na zahradu.  Mezi oblíbené patří socha svatý Florian, socha svatý Urban, sochy svaté Marie a svatého Josefa nebo velké sochy vodníka a třeba socha Panny Marie nebo Madonny. Mezi malé žádané sošky zvířat patří sochy žáby, zajíce, psa dále soška slona nebo socha andělů, i vánoční sošky a betlémy,  které Vám mohou posloužit nejen jako zahradní dekorace, ale i jako vánoční dekorace do domu.

Především v případě větších pískovcových soch se přímo nabízí umístit velké sochy do zahrady nebo parku jako součást zahradní dekorace. Velké kamenné sochy tak vyniknou v kontrastu se zahradou nebo parkem a můžete je vkusně doplnit třeba o zahradní fontánu, zahradní umyvadlo nebo kašnu.

Tyto kamenné sochy, sošky svaté Marie a svatého Josefa z pískovce má detailní kresbu a hodí se do interiéru domu nebo na zahradu. Zahradní sošky jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých sošek i velkých soch jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalupy pro umístění třeba sochy vodníka nebo dalších sošek zvířat.

rozměr: výška 78cm, šířka 30cm, váha 39 kg 1ks, set 78 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Vánoční sochy, sošky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 78 kg