Vánoční betlém - svatá Marie, svatý Josef, Ježíšek, kamenný

Kód: KAS180
Akce Tip
2 530 Kč –33 %
maly krasny betlem jeziskova dilna
2 530 Kč –33 % 1 671 Kč
Skladem

Krásný vánoční betlém vyrobený z pískovce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamenný vánoční betlém

Vánoční betlém - svatá Marie, svatý Josef, Ježíšek - jako vánoční dekorace pro Váš dům nebo zahradu je ručně vyrobený v České republice, stejně tak i další vánoční sošky a betlémy, velký kamenný vánoční betlém (10 postaviček), andílci, sochy svaté Marie, Josefa nebo velké sochy a malé sošky, které Vám mohou posloužit nejen jako bytová dekorace. Především v případě větších pískovcových soch se přímo nabízí umístit velké sochy do zahrady nebo parku jako součást zahradní dekorace. Velké kamenné sochy tak vyniknou v kontrastu se zahradou nebo parkem a můžete je vkusně doplnit třeba o zahradní fontánu, zahradní umyvadlo nebo kašnu.

Tento vánoční betlém má detailní kresbu a hodí se do interiéru domu nebo na zahradu. Zahradní sošky jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých sošek i velkých soch jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalupy pro umístění třeba sochy vodníka nebo dalších sošek zvířat.

Kompletní sortiment zahradních dekorací z umělého pískovce - velkých zahradních soch nebo malých zahradních sošek je velmi široký a zahrnuje jak plastiky, malé sochy - malé zahradní sochy, reliéfy pro umístění na zeď, fasády domů - fasádní ozdoby, tak i stavební prvky jako jsou balustrády, sloupy z pískovce, přes kamenné květináče až po velké zahradní sochy do zahrad o hmotnosti přes 500 kg a více. Pokud něco hledáte a nemůžete to najít, zavolejte nám, rádi Vám poradíme nebo vyrobíme z přírodního pískovce.

rozměr: výška 27cm, šířka 16cm, hloubka 10cm, váha 3kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Vánoční sochy, sošky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 3 kg