Vánoční betlém - svatá Marie, svatý Josef, Ježíšek, kamenný, výška 27cm

Kód: KAS180
Novinka
2 530 Kč –28 %
maly krasny betlem jeziskova dilna
2 530 Kč –28 % 1 815 Kč
Skladem

Krásný vánoční betlém vyrobený z pískovce. 

Detailní informace

premiová kvalita
bbjknjn
Originální výrobek
vyrobeno v ČR
cnn cdn dnj
Doručení této dekorace
bezpečně

Detailní popis produktu

Kamenný vánoční betlém

Krásný betlém do zahrady, nebo domu.

Zahradní i domovní socha a soška "Vánoční betlém - Ježíšek" vyrobena z umělého pískovce.

  • rozměr: výška 27cm, šířka 16cm, hloubka 10cm
  • váha 3kg

Výhody této sochy betlému Ježíška jsou obrovské.

  • Estetická přitažlivost: Malá socha Ježíška může přidat do domu nebo zahrady půvabný a duchovní prvek, který přináší klid a harmonii.
  • Symbolika: Vánoční sošky a sochy jsou často spojováni s ochranou, péčí a nadějí. Přítomnost sochy anděla může přinést do domova pocit bezpečí a pohody.
  • Duchovní podpora: Pro mnohé lidi má socha Ježíška duchovní význam a může sloužit jako připomínka duchovního světa či osobní víry.
  • Trvanlivost a odolnost: Pískovec je známý svou trvanlivostí a odolností vůči povětrnostním vlivům, což zajišťuje dlouhou životnost sochy.
  • Jemná atmosféra: Přítomnost malé sochy vánoční dekorace Ježíška, může přispět k vytvoření jemné a uklidňující atmosféry v domě nebo zahradě, která napomáhá relaxaci a odpočinku.
  • Dekorativní prvek: Socha Ježíška může sloužit jako elegantní a vkusný dekorativní prvek, který dodává domu nebo zahradě osobitý šarm a charakter.
  • Význam pro zahrady: V zahradě může malá socha Ježíška přispět k vytvoření místa klidu a meditace, kde si můžete odpočinout a nalézt harmonii s přírodou.

 

Zaměření na detaily.

Tato kamenná socha, soška z pískovce má detailní kresbu a hodí se do interiéru domu nebo na zahradu. Zahradní sošky jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých sošek i velkých soch jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalupy pro umístění třeba sochy vodníka nebo dalších sošek zvířat.

Zahradní socha a sochy z pískovce do zahrady - jako zahradní dekorace pro Váš dům nebo zahradu je ručně vyrobená v České republice, stejně tak i další sochy na zahradu.  Mezi oblíbené patří socha svatý Florian, socha svatý Urban, sochy svaté Marie a svatého Josefa nebo velké sochy vodníka a třeba socha Panny Marie nebo Madonny. Mezi malé žádané sošky zvířat patří sochy žáby, zajíce, psa dále soška slona nebo socha andělů, i vánoční sošky a betlémy,  které Vám mohou posloužit nejen jako zahradní dekorace, ale i jako vánoční dekorace do domu.

Při objednání tohoto produktu, 100% garance nepoškozeného zboží a kvality.

Tento vánoční betlém má detailní kresbu a hodí se do interiéru domu nebo na zahradu. Zahradní sošky jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých sošek i velkých soch jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalupy pro umístění třeba sochy vodníka nebo dalších sošek zvířat.

Kompletní sortiment zahradních dekorací z umělého pískovce - velkých zahradních soch nebo malých zahradních sošek je velmi široký a zahrnuje jak plastiky, malé sochy - malé zahradní sochy, reliéfy pro umístění na zeď, fasády domů - fasádní ozdoby, tak i stavební prvky jako jsou balustrády, sloupy z pískovce, přes kamenné květináče až po velké zahradní sochy do zahrad o hmotnosti přes 500 kg a více. Pokud něco hledáte a nemůžete to najít, zavolejte nám, rádi Vám poradíme nebo vyrobíme z přírodního pískovce.

Při objednání tohoto produktu, 100% garance nepoškozeného zboží a kvality.

rozměr: výška 27cm, šířka 16cm, hloubka 10cm, váha 3kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Vánoční sochy, sošky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 3 kg