Podstavec- sloupek malý, 28kg

Kód: ZDA2853
1 658 Kč –0 %
1D54F851 61DA 4AD4 8F07 7B6CDAB64A92
1 658 Kč –0 % 1 650 Kč
Skladem

 Fasádní a stavební prvek na zeď, sloupek z umělého pískovce, balustráda. 

Detailní informace

premiová kvalita
bbjknjn
Originální výrobek
vyrobeno v ČR
cnn cdn dnj
Doručení této dekorace
bezpečně

Detailní popis produktu

Podstavec - sloupek malý

Podstvace - sloupek malý - jako zahradní dekorace pro Váš dům nebo zahradu je ručně vyrobená v České republice, stejně tak i další sochy na zahradu, sochy do interiéru.  Mezi oblíbené patří socha svatý Florian, socha svatý Urban, sochy svaté Marie a svatého Josefa nebo velké sochy vodníka a třeba socha Panny Marie nebo Madonny. Mezi malé žádané sošky zvířat patří sochy žáby, zajíce, psa dále soška slona nebo socha andělů, i vánoční sochy, vánoční betlémy,  které Vám mohou posloužit nejen jako zahradní dekorace, ale i jako vánoční dekorace do domu.

Především v případě větších pískovcových soch se přímo nabízí umístit velké sochy do zahrady nebo parku jako součást zahradní dekorace. Velké kamenné sochy tak vyniknou v kontrastu se zahradou nebo parkem a můžete je vkusně doplnit třeba o zahradní fontánu, zahradní umyvadlo nebo kašnu.

Tato kamenná socha, soška z pískovce má detailní kresbu a hodí se do interiéru domu nebo na zahradu. Zahradní sošky jsou vyrobené z umělého kamene, umělého pískovce, který poskytne krásně probarvený vzhled dekorativních sošek. Umělý pískovec zároveň umožní vysokou pevnost a odolnost malých sošek i velkých soch jako součást zahradních dekorací pro zámecké parky, zahrady rodinných domů, hotelů a na venkovské zahrady u chalupy pro umístění třeba sochy vodníka nebo dalších sošek zvířat.

 

rozměr: výška 53 cm, vrch: 21,5cm x 21,5cm, spodní podstava: 23x23cm, váha: 28kg

 Zahradní dekorace, Podstavec z pískovce, Dekorace do zahrady, Sloupek malý

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupky, vázy, květináče, podstavce
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 28 kg